بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اختصاص ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس استان البرز

کد خبر: 10157 Print This Post
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۹
اختصاص ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس استان البرز

نماینده مردم کرج از اختصاص یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس استان البرز خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فاطمه آجرلو در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: ‌از آنجا که در برنامه چهارم توسعه روند رسیدگی به نوسازی مدارس در سال‌های آخر برنامه کم شده بود پیشرفت فعالیت‌ها در این بخش نیز کاهش یافت.

وی افزود: با رایزنی‌های انجام گرفته توانستیم از محل حساب ذخیره ارزی یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پیشرفت نوسازی مدارس استان البرز در نظر گرفته شود که ۳۵۰ میلیارد تومان آن به پیمانکاران پرداخت می‌شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، آجرلو از اختصاص یک و نیم میلیارد تومان برای دانشگاه تربیت معلم تهران خبر داد و گفت: این اعتبار از سر جمع بودجه‌های تعیین شده برای مراکز دانشگاهی گرفته می‌شود که صرف مسائل عمرانی این دانشگاه خواهد شد.

وی در پایان گفت: یک میلیارد تومان نیز برای آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران کرج در نظر گرفته شده بود ولی چون این مجتمع در برنامه پنجم زیر مجموعه آموزش عالی شده است و نتوانستیم اعتبار را جذب کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها