بررسي وضعيت صنعت برق سيستان و بلوچستان در ديدار ...

به گزارش پایگاه خبری توانیر، در این دیدار که پیری مدیرعامل برق منطقه ای و رییسی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان نیز حضور داشتند، در خصوص وضعیت صنعت برق استان، طرحهای به بهره برداری رسیده و در حال اجرا بحث و گفت و گو شد.
مدیرعامل شرکت توانیر در این دیدار با اشاره به آغاز اوج بار تابستان ١٤٠٣، بر لزوم فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق با مشارکت همه اقشار جامعه در پویش با انرژی تاکید کرد و گفت: برای نخستین بار در کشور پویش باانرژی از ظرفیتهای مختلف جامعه مانند ورزشکاران، هنرمندان، اهالی فرهنگ و هنر و سایر اقشار کشور در امر فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق و بهینه مصرف کردن کمک گرفته و در یک جهت همه توان و مشارکتها را به سمت آشنایی هرچه بیشتر مردم با فرهنگ مدیریت مصرف برق سوق می دهد.
در این دیدار که برنگی مجری برق روستایی و ارفعی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل توانیر نیز حضور داشتند، در خصوص همکاری استانداری و شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان برای برقرسانی به ٤٠٠ مدرسه خیرساز نیز بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است مدیرعامل شرکت توانیر و هیات همراه در سفر یک روزه به استان سیستان و بلوچستان از طرح احداث پست ٢٣٠.٦٣ کیلوولت مچکور، پست ٢٣٠ کیلوولت سردرگان ایرانشهر و دیسپاچینگ برق شرق کشور بازدید کردند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات