بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۰ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 19 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح بزرگ ترین سالن تئاتر کشور در کنار فرهنگسرای خاوران همزمان با دهه فجر

کد خبر: 474 Print This Post
۱۴ آذر ۱۳۸۹ | ۱۲:۳۹
افتتاح بزرگ ترین سالن تئاتر کشور در کنار فرهنگسرای خاوران همزمان با دهه فجر

www.bananews.irاین مرکز تئاتر حرفه ای مشتمل بر ۶ سالن است که ۵ سالن ۱۵۰ نفره برای آموزش و اجرای تئاتر و یک سالن هزار نفره که بزرگ ترین سالن تئاتر کشور است نیز در آن گنجانده شده است. تاریخ شروع ساخت مرکز تئاتر حرفه ای به ۱۸ سال پیش بر می گردد و احداث آن نیز به صورت نیمه تمام رها شده بود، اما از سال ۱۳۸۶بار دیگر ادامه عملیات عمرانی این مرکز از سر گرفته شد.مجموعه تئاتر حرفه‌ای شهر تهران قرار بود در ابتدای سال ۸۷ در محل افتتاح شود.

طراحی ساختمان ۱۶هزار و ۵۰۰ متر مربعی این مجموعه که مشتمل بر ۲۱ هزار مترمربع محوطه‌سازی است توسط معمار جوان فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد «آرش مظفری» بواسطه مشاور «پژوهشکده توسعه کالبدی» صورت گرفته است.

 

منبع:آرونا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها