بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احداث پارکینگ‌های روباتیک در تبریز

کد خبر: 4666 Print This Post
۱۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۳۵
احداث پارکینگ‌های روباتیک در تبریز

شهردار تبریز گفت: سال آینده پارکینگ‌های روباتیک با ظرفیت ۳ هزار دستگاه با همکاری بخش خصوصی در تبریز احداث خواهد شد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، علیرضا نوین اظهار داشت: در حال حاضر ظرفیت پارکینگ‌های موجود در شهر به ۱۱ هزار خودرو افزایش یافته است، این در حالی است که پنج سال قبل این ظرفیت ۲ هزار و ۵۰۰ خودرو بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه تا پایان سال آینده ظرفیت پارکینگ‌های شهر به ۱۷ هزار خودرو افزایش خواهد یافت، گفت: شهرداری تبریز در چند ساله گذشته عملکرد قابل قبولی در احداث پارکینگ در نقاط مختلف شهر داشته است.

شهردار تبریز همچنین اعلام کرد: در پنج سال گذشته بیش از ۳۵ هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی خدماتی تقدیم همشهریان عزیز شده که این حجم از خدمات که بیانگر توجه مجموعه شهرداری تبریز به عمران و آبادانی شهر است.

* افزایش ظرفیت پارکینگ‌های شهر تا پایان سال ۹۰ به ۱۷ هزار خودرو

شهردار تبریز گفت: ظرفیت پارکینگ‌های شهر تا پایان سال ۹۰ به ۱۷ هزار خودرو افزایش خواهد یافت.

نوین تاکید کرد: شهرداری تبریز در چند ساله گذشته عملکرد قابل قبولی در احداث پارکینگ در نقاط مختلف شهر داشته است.

وی با اشاره به اجرای بیش از ۳۵هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی خدماتی در طول پنج سال گذشته در شهر تبریز گفت: در کنار این حجم اعتبار اختصاص یافته برای عمران و آبادانی شهر، تاکنون بیش از ۶۰ هزار میلیارد ریال پروژه مشارکتی نیز با همکاری بخش خصوصی عقد قرار داد شده است.

شهردار تبریز همچنین با اشاره به افتتاح بیش از ۶۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی همزمان با دهه مبارک فجر گفت: تا پایان بهمن‌ماه هر روز شاهد بهره‌برداری و اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی، خدماتی و ورزشی در شهر تبریز خواهیم بود.

نوین با اعلام اینکه پنج سال قبل مجموع ظرفیت پارکینگ‌های موجود در شهر تبریز ۲ هزار و ۵۰۰ خودرو بود، تصریح کرد: با همکاری شورای اسلامی شهر تبریز و تلاش مجموعه شهرداری این میزان در حال حاضر به ۱۱ هزار خودرو افزایش یافته و تا پایان سال ۹۰ به ۱۷ هزار خودرو خواهد رسید.

وی با اشاره به پروژه پارکینگ زیرزمینی فجر گفت: برای احداث این پروژه بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال توسط شهرداری تبریز هزینه شده که با بهره‌برداری از این پارکینگ بخشی از معضلات ترافیکی شهر حل خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها