بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۷ پارکینگ طبقاتی در خیابان مدرس کرمانشاه ساخته می‌شود

کد خبر: 42885 Print This Post
۲۷ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۸:۴۱
۷ پارکینگ طبقاتی در خیابان مدرس کرمانشاه ساخته می‌شود

http://www.bananews.ir/استاندار کرمانشاه در دیدار سرزده از روند اجرایی طرح ساماندهی خیابان مدرس، لزوم توجه به احداث و تسریع در روند اجرایی پارکینگ‌های طبقاتی در این خیابان را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حجت اله دمیاد افزود: در اجرای طرح ساماندهی خیابان مدرس، احداث هفت پارکینگ طبقاتی مورد تصویب قرار گرفته، از این رو تسریع در اجرای این طرح‌ها باید با جدیت دنبال و پیگیری شود. وی تصریح کرد: احداث هیچ مجتمع تجاری در محدوده خیابان مدرس نباید اجرایی شود، مگر اینکه به ساخت پارکینگ آن توجه شده باشد.
استاندار کرمانشاه در ادامه ساماندهی و بهسازی خیابان مدرس را یک کار بسیار مهم عنوان کرد و گفت: کوتاهی و تعلل در اجرای این پروژه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست، زیرا این طرح علاوه بر تسهیل در عبور و مرور در شهر در زیبایی چهره اصلی شهر کرمانشاه نیز تاثیرگذار است.
دمیاد خاطرنشان کرد: متاسفانه بهسازی خیابان مدرس از روند خوبی برخوردار نیست، بنابراین برای تسریع در اجرای آن باید برنامه ریزی‌های لازم تدوین و اجرایی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها