بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وضعیت نا مطلوب مبلمان شهری در اراک

کد خبر: 19955 Print This Post
۱۴ آبان ۱۳۹۰ | ۱۰:۰۷
وضعیت نا مطلوب مبلمان شهری در اراک

http://www.bananews.ir/شهردار اراک گفت: طرح جامع مبلمان شهر اراک در مرحله مطالعه است و در آینده به مرحله اجرا می‌رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید‌مرتضی میری در گفت‌ وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب افزود: یکی از مسایلی که در مرکز استان مرکزی باید مورد توجه قرار داشته باشد بحث مهم مبلمان شهری است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: بر این اساس، پیمانکار طرح جامع مبلمان شهری اراک مشخص شده است و در آینده نزدیک نیز مراحل مطالعه آن به پایان می‌رسد و به مرحله اجرا در می‌آید.

میری اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت مبلمان شهری اراک چندان شرایط مطلوبی ندارد که باید این مهم در آینده نزدیک تغییر پیدا کند تا بتوان شهری در حد واندازه شهروندان به وجود آورد.

شهردار اراک خاطرنشان کرد: شهرداری تلاش گسترده‌ای دارد تا بتوان در زمینه افزایش خدمات‌رسانی به عموم شهروندان اقدامات قابل توجی به مرحله اجرا در آورد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها