بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مرمت و باز سازی نقاشیهای دیواری در شرق تهران

کد خبر: 18913 Print This Post
۱۹ مهر ۱۳۹۰ | ۱۱:۳۴
مرمت و باز سازی نقاشیهای دیواری در شرق تهران

http://www.bananews.irشهردار منطقه ۸ از مرمت و باز سازی نقاشیهای دیواری در شرق تهران خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، محمدمهدی شادالوئی با اعلام این مطلب گفت: به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و بهبود تصاویر گرانقدر این عزیزان، در اولین اقدام نقاشی دیواری شهید محراب آیت الله مدنی در جنوب میدان رسالت به متراژ ۱۱۰ متر مربع بازسازی شد.

وی با اشاره به اینکه عمده نقاشیهای دیواری در منطقه ۸ با هدف ترویج شعائر اسلامی انجام می پذیرد افزود: با انجام نقاشی دیواری می توان محیطی شاداب را برای شهروندان ایجاد کرد.

شادالوئی با اشاره به توسعه فضای سبز عمومی در شرق تهران گفت: یکی از برنامه های ویژه شهرداری منطقه ۸ توسعه و افزایش کمی و کیفی فضاهای سبز عمومی است که بیش از سایر نیازهای شهروندان، مورد توجه مدیریت شهری قرار دارد.

وی با اشاره به کاشت بیش از ۴ هزار اصله نهال در سال گذشته افزود: هر ۷۵۰ اصله درختی که غرص می شود، یک هکتار به مجموع فضای سبز می افزاید.

شهردار منطقه ۸ در ادامه به احداث باکسهای عمودی در سطح منطقه با هدف توسعه فضای سبز اشاره کرد و گفت: به منظور زیبایی نمای شهری، نصب فلاور باکسهای عمودی در محور خیابان شهید مدنی صورت پذیرفت.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها