بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احداث زیباترین پارک ایران در محوطه برج میلاد

کد خبر: 18675 Print This Post
۱۳ مهر ۱۳۹۰ | ۱۲:۰۰
احداث زیباترین پارک ایران در محوطه برج میلاد

www.BanaNews.irمدیرعامل برج میلاد از همکاری این برج با سازمان پارکها و فضای سبز شهر تهران به منظور احداث زیباترین پارک ایران در محوطه اطراف برج خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رحیم مطهر نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه احداث این پارک از دو ماه پیش شروع شده و قرار است در این پارک تمام گونه های گیاهی به ویژه اقلیم ایران کاشته می شود، گفت: این پارک در ضلع جنوبی و غربی احداث می شود و قرار است فاز به فاز افتتاح شود.

وی با اشاره به اینکه فضای پارک ۲۰ هکتار است، افزود: همچنین به منظور بازیهای آسیایی تیراندازی با کمان که قرار است در ایران برگزار شود، در ضلع شرقی برج میلاد تهران سایت تیر و کمان در حال احداث است و بزودی نیز قابل بهره برداری برای برگزاری این مسابقات خواهد شد.

به گفته مطهرنژاد، قرار است در ادامه راه اندازی سایت تیر و کمان که سه هکتار وسعت دارد، رینگ پیا ده روی نیز راه اندازی شود.

وی درباره امکانات رفاهی بازدیدکنندگان برج میلاد تهران عنوان کرد: بازدیدکنندگان می توانند همزمان با بازدید رایگان از دو گالری ورودی برج میلاد تهران که به صورت مناسبتی آثار مختلفی را نمایش می دهد، از طبقات مختلف برج بازدید کنند.

مدیرعامل برج میلاد درباره قیمت بلیت بازدید از برج میلاد گفت: بلیت بازدید از برج میلاد تهران تا سکوی دید باز ۹ هزار تومان است و بازدیدکنندگان می توانند از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ از این برج بازدید کنند. ضمن آنکه قیمت بلیت بازدید از برج که قیمت مصوب شورای شهر تهران است، از سه سال پیش تاکنون افزایش نیافته است. همچنین بازدیدهای گروهی به ویژه مدارس و دانشگاهها وگروههای بالای ۵۰ نفر بین سه تا ۲۰ درصد تخفیف می گیرند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها