بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ اسفند، ۱۳۹۶ | Saturday, 24 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پیوسته بودن شهرری به تهران اصولی‌تر است

کد خبر: 480 Print This Post
۱۴ آذر ۱۳۸۹ | ۱۳:۰۰
پیوسته بودن شهرری به تهران اصولی‌تر است

عضو شورای عالی استانها گفت: پیوسته بودن شهرری به تهران اصولی‌تر است ضمن اینکه استقلال ری به صلاح مردم این منطقه نیست.www.bananews.ir

به گزارش بنا نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، عباس حاج رسولی‌ها  درباره طرح استقلال شهرری و مرتبط بودن آن با قانون تقسیمات کشوری، اظهار داشت: از نظر ساختاری به هم پیوسته بودن شهرری به تهران اصولی‌تر است.

وی ادامه داد: در حال حاضر در شهر اصفهان اقداماتی در راستای افزودن یکی از شهرستان‌های اطراف آن به اصفهان انجام شده و تغییرات دیگری نیز در این زمینه در حال انجام است؛ به عقیده بنده نه تنها شهرری نباید از تهران جدا شود بلکه با شرایط موجود باید سعی در ایجاد مدیریت یکپارچه شهری شود.

حاج رسولی‌ها تصریح کرد: عملی شدن این طرح به صلاح مردم شهرری نیست چراکه این منطقه نیز با مشکل کمبود درآمد رو به رو است و در این شرایط مردم ری متضرر خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها