بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تخفیف ۴۰ درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز

کد خبر: 41494 Print This Post
۱۲ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۲۰
تخفیف ۴۰ درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز

http://www.bananews.irمعاون اجرایی اتحادیه هتل‌داران تهران گفت: از یکم تا ۱۳ فروردین‌ سال آینده ۴۰ درصد تخفیف نسبت به نرخ مصوب برای هتل‌های شهر تهران در نظر گرفته شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رجبعلی خسرو‌آبادی در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: شهر تهران دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است و در ایام نوروز به دلیل مسافرت ساکنان شهر تهران به دیگر نقاط این استان خلوت می شود و فرصت مناسبی را برای علاقه مندان به دیدن جاذبه های گردشگری تهران را فراهم می کند.

او تصریح کرد: با همکاری شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی برنامه های بسیار متنوعی برای مسافران نوروزی تهران در نظرگرفته شده است که برپایی جشنواره های نوروزی در تمامی نقاط تهران از جمله آنهاست.

وی با اشاره به بالا بودن سطح کیفیت هتل های تهران افزود: دولت باید از بخش گردشگری حمایت جدی کند و با تبلیغ و فراهم کردن موقعیت، شرایط جذب مسافران خارجی را فراهم کند.

خسروآبادی با اشاره به وجود پنج هتل ۵ ستاره در تهران افزود: در سطح تهران ۹۴ هتل و ۲۳ هتل آپارتمان و ۱۰ پانسیون تحت نظر اتحادیه هتلداران تهران مشغول فعالیت هستند.

به گزارش ایسنا، نرخ یک شب اقامت در هتل های ممتاز تهران بدون احتساب ۴۰ درصد تخفیف به شرح زیر است:

 ( قیمت ها به تومان است) 

تعداد ستارهقیمت یک تختهقیمت دو تخته
۱ستاره۳۹۰۰۰۵۸۳۰۰
۲ستاره۵۸۸۰۰۸۶۴۰۰
۳ستاره۷۲۰۰۰۱۰۲۶۰۰
۴ستاره۱۲۶۰۰۰۱۸۰۰۰۰
۵ستاره۱۸۰۰۰۰۲۵۲۰۰۰

نرخ یک شب اقامت در هتل های تهران تاپ تهران:

تعداد ستارهقیمت یک تختهقیمت دو تخته
۱ستاره۵۸۳۰۰۸۶۴۰۰
۲ستاره۷۵۶۰۰۱۱۹۰۰۰
۳ستاره۱۵۱۰۰۰۲۱۶۰۰۰
۴ستاره۲۳۸۰۰۰۳۲۴۰۰۰
۵ستاره۲۹۳۲۰۰۳۸۵۰۰۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها