بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بررسی راهکارهای توسعه صنعت گردشگری جزیره قشم

کد خبر: 11560 Print This Post
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۵۵
بررسی راهکارهای توسعه صنعت گردشگری جزیره قشم

چشم‌انداز آینده توسعه صنعت گردشگری قشم، از زوایای مختلف در همایش ملی قشم، بررسی ‌شد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید‌رضا موسوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رییس این همایش با اعلام این مطلب گفت: همایش ملی قشم که با حضور اساتید، محققان و نخبگان علمی کشور برگزار شد با بررسی راهکارهای موثر و مسائل موجود در صنعت گردشگری قشم از زوایای گوناگون به این مقوله پرداخت.

موسوی افزود: یکی از استراتژی‌های مهم سازمان منطقه آزاد قشم، شناسایی ظرفیت‌های جزیره و پرداخت علمی به این قابلیت‌ها است که برگزاری همایش‌ها و سمینارهای علمی و دانشگاهی در این زمینه تاثیرگذار است.

رییس همایش ملی قشم با اشاره به ۴۰۰ مقاله ارائه شده در این همایش افزود: از میان مقالات ارسالی به همایش ۱۶۰ مقاله با تایید و نظر داوران برگزیده شد که در این زمینه ۵۰ مقاله در قالب سخنرانى، ۵۰ مقاله برای ارائه پوستر و ۶۰ مقاله نیز به صورت چکیده در دو جلد در قالب کتاب همایش منتشر شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها