بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تبدیل ساختمان دو وزارتخانه به هتل

کد خبر: 10927 Print This Post
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۰:۴۰
تبدیل ساختمان دو وزارتخانه به هتل

www.BanaNews.irمعاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری درباره اینکه قرار است ساختمان وزارت راه در تپه‌های سرسبز عباس‌آباد تبدیل به هتل شود، گفت: ما از تبدیل ساختمان‌های دولتی به «هتل» استقبال می‌کنیم، اما برای تغییر کاربری آنها به هتل نیاز به تایید میراث فرهنگی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شهباز یزدانی در گفت‌وگو با «فارس» اظهار داشت: با مصوبه دولت برای انتقال بخشی از سازمان‌های دولتی از پایتخت به سایر استان‌ها، برخی از ساختمان‌های دولتی تخلیه شده‌اند که این ساختمان‌ها به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارند برای تبدیل به «هتل» بسیار مناسب هستند. وی در ادامه افزود: یکی از این ساختمان‌ها، ساختمان شیشه‌ای وزارت جهاد کشاورزی در بلوار کشاورز تهران است که به دلیل محل قرارگیری بنا، ویژگی‌های قابل قبولی برای تبدیل به «هتل» دارد. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری درباره تبدیل ساختمان در حال احداث وزارت راه در تپه‌های عباس‌آباد به هتل ۵ ستاره گفت: هنوز موضوعی در این باره به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعلام نشده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها