بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تدارک انحلال سازمان نوسازی شهرداری با حضور قالیباف

کد خبر: 9906 Print This Post
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۱
تدارک انحلال سازمان نوسازی شهرداری با حضور قالیباف

www.BanaNews.irاعضای شورای‌شهر تهران که هفته گذشته در دو جلسه‌ علنی، نسبت به عملکرد شهرداری تهران در نوسازی بافت‌فرسوده، انتقادهای اساسی را مطرح کردند، در جلسه دیروز طرح انحلال سازمان نوسازی شهرداری را با قید یک فوریت به تصویب رساندند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه جلسه غیرعلنی صبح روز یکشنبه با بیان اینکه طی هفته‌های گذشته شورا به توضیحات سازمان نوسازی در خصوص عملکرد این سازمان پرداخته بود، گفت: پس از آنکه اعضای شورا جلسه‌ای را در رابطه با پاسخ به پرسش‌های خود برگزار کردند، جمعی از اعضای شورا دو فوریتی را درخواست کردند که براساس آن سازمان نوسازی شهر تهران منحل شود که با توضیحاتی که معاونت حقوقی شهرداری ارائه کرد، تصمیم گرفته شد در جلسه‌ای با حضور شهردار تهران این تصمیم گیری انجام شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد، خسرو دانشجو با اعلام اینکه یک فوریت طرح انحلال سازمان نوسازی به تصویب رسید، خاطرنشان کرد: موضوع نوسازی اهمیت زیادی برای شورا دارد و از اولویت‌های کاری شهرداری تهران محسوب شود و شورا نیز با حساسیت این موضوع را دنبال می‌کند. سخنگوی شورای شهر تهران یادآور شد: شهردار تهران به طور رسمی به شورای شهر دعوت می‌شود و بر اساس این دو فوریت تا یک هفته دیگر در این خصوص تصمیم‌گیری قطعی می‌شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها