بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احداث بزرگ‌ترین میدان ورودی شهری خوزستان در هاله‌ای از ابهام

کد خبر: 9831 Print This Post
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۹
احداث بزرگ‌ترین میدان ورودی شهری خوزستان در هاله‌ای از ابهام

www.BanaNews.irپس از آنکه در اردیبهشت ماه سال گذشته کلنگ احداث بزرگ‌ترین میدان ورودی شهر در شوشتر توسط استاندار به زمین زده شده تا کنون هیچ اقدامی برای احداث آن انجام نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احداث بزرگ‌ترین میدان ورودی شهری در شوشتر که بر خلاف مصوبه کمیته ایمنی راه‌های استان انجام شد در شرایط کنونی تنها به تابلویی نصب شده در ورودی شهرستان شوشتر ختم شده است و این پروژه بزرگ آغاز نشده مسکوت ماند.

مدیر اداره راه و ترابری شهرستان شوشتر در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: میدان ورودی شهرستان شوشتر بزرگ‌ترین میدانی است که در ورودی شهرستان‌های خوزستان احداث می‌شود و این امر در سال۸۹ کلنگ زنی شده است.

محمود شهبازیان درباره دلایل مسکوت ماندن این پروژه گفت: این میدان به حدی بزرگ است که با کانال‌های آب بر طرح داریون برخورد می‌کند و در طراحی این پروژه قرار بود که بر روی این کانل‌ها پلی احداث شود ولی دستگاه متولی این امر از احداث پل بر روی کانال ممانعت کرد و پیگیری‌های برای این مهم به جایی نرسید.

وی با اشاره به سیر تحول این پروژه افزود: پس از آنکه این پروژه از طرح سازمان آب و برق مسکوت ماند طرح این میدان تغییری کرد و مقداری جا بجایی در این پروژه انجام شد ولی در این شرایط معرضان اصلی‌ترین مشکل برای احداث این میدان بزرگ خوزستان بودند.

مدیر اداره راه و ترابری شهرستان شوشتر خاطر نشان کرد: پس از مذاکرات بسیار زیاد با معرضان قرار شد قیمت کارشناسی برای زمین‌ها پرداخت و مشکل برطرف شود ولی معارضان قیمت کارشناسی را قبول نکرده و مشکل همچنان باقی مانده است.

این مقام مسئول خاطر افزود: اعتبار مورد برای این پروژه۵۰۰ میلیون تومان است ولی هنوز این پروژه به مرحله اجرا وارد نشده است.

گفتنی است قرار بود این پروژه در مدت کمتر از شش ماه اجرایی شود و به بهره برداری برسد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها