بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی ملارد شتاب می‌گیرد

کد خبر: 9592 Print This Post
۳۱ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۲
تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی ملارد شتاب می‌گیرد

فرماندار ملارد بر تکمیل و شتاب طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در این شهرستان تأکید کرد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ناصر بورد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار داشت: به منظور اجرای دستورات و فرمایشات مقام معظم رهبری در توسعه خدمات‌رسانی به مردم و همچنین نامگذاری امسال با نام سال جهاد اقتصادی توسط ایشان گام‌های نخست جهاد اقتصادی در شهرستان ملارد با تسریع و شتاب در تکمیل طرح‌ها و پروژه‌ها و همچنین حل نواقص موجود برداشته می‌شود.

وی با تأکید بر توسعه خدمات‌رسانی و ایجاد زیرساخت‌ها در این شهرستان افزود: باید زمینه‌های خدمات رسانی بیشتر به مردم در این شهرستان ایجاد شود و این امر تنها با تلاش و همچنین جدیت در کار محقق خواهد شد.

فرماندار ملارد در ادامه با اشاره به این که شهرستان ملارد به عنوان یک شهرستان تازه تأسیس بوده خاطرنشان کرد: این شهرستان می‌تواند به عنوان خواستگاهی برای تحقق شعار امسال باشد که با بهره‌گیری از آن زیرساخت‌های لازم در این شهرستان فراهم خواهد شد.

بورد تصریح کرد: در این راستا با هماهنگی‌های انجام شده و همچنین برنامه‌ریزی‌های فرمانداری به صورت پی‌درپی از ادارات این شهرستان بازدید کرده و با سرکشی از نحوه فعالیت مسئولان در ادارات مختلف نحوه خدمات‌رسانی آن نهاد به مردم در این شهرستان نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی در پایان بیان داشت: لازم است مسئولان در ادارات مختلف ملارد به منظور تحقق شعار جهاد اقتصادی تلاش خود را بیش از گذشته کرده تا بتوانیم مانند سال گذشته موفق عمل کنیم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها