بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۱۰۰۰ واحد مسکونی مهر در کاشان به بهره‌برداری می‌رسد

کد خبر: 9589 Print This Post
۳۱ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۲
۱۰۰۰ واحد مسکونی مهر در کاشان به بهره‌برداری می‌رسد

www.BanaNews.irمعاون استاندار و فرماندار کاشان از افتتاح یک‌هزار واحد مسکونی مهر این شهرستان همزمان با افتتاح طرح‌های مسکن مهر استان اصفهان خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسینعلی حاجی سه‌شنبه شب در جمع مدیران این شهرستان گفت: افتتاح همزمان طرح‌های مسکن مهر استان اصفهان و شهرستان‌های بالای یک‌هزار واحد مسکونی قابل افتتاح چند روز آینده به صورت همزمان با حضور رئیس جمهور در این استان بهره‌برداری می‌شود.

وی از دستگاه‌های مختلف کاشان خواستار اتمام مراحل پایانی خدمات‌رسانی تأسیسات و آموزشی به مجموعه واحدهای قابل افتتاح مسکونی مهر این شهرستان تا پایان موعد زمانی شد.

فرماندار کاشان با اشاره به بازرسی و نظارت بر این طرح در کاشان خاطرنشان کرد: گزارش بازدید و نظارت در اختیار دستگاه‌های بازرسی شونده و رونوشت آن هم به دستگاه استانی و معاونت عمرانی و دفتر فنی استانداری ارسال می‌شود.

حاجی در خصوص جذب اعتبارات سال ۸۹ توسط دستگاه‌های اداری کاشان اظهار داشت: دستگاه‌هایی که بخشی از اعتبارات خودرا جذب نکرده و نمی‌توانند جذب کنند تا هفت رو‌ز آینده به فرمانداری اعلام کنند تا جذب آن اعتبارات را در دیگر موارد مورد نیاز شهرستان پیگیری شود.

وی با تأکید بر لزوم تسریع در پیگیری اجرای طرح‌ها و جذب اعتبارات توسط دستگاه‌های مختلف افزود: تدریجی جذب کردن اعتبارات تأخیر و کندی در مراحل پیشرفت اجرای طرح‌ها را سبب می‌شود.

وی یادآور شد: با توجه به اجرایی شدن قانون هدفمندسازی یارانه‌ها اداره آب و فاضلاب روستایی با زیر پوشش قرار دادن روستائیانی که هنوز تحت پوشش قرار نگرفتند با کنترل مصارف آنها صرفه‌جویی در مصرف اعمال شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها