بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ثبت نام مسکن مددجویان بهزیستی در خراسان رضوی تمدید شد

کد خبر: 9399 Print This Post
۲۹ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۱:۱۶
ثبت نام مسکن مددجویان بهزیستی در خراسان رضوی تمدید شد

www.bananews.irمعاون مشارکت های مردمی بهزیستی خراسان رضوی گفت: مددجویان این استان تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند تا در مرحله‌ دوم نهضت تأمین مسکن ثبت نام کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فرشته سلجوقی ظهر دوشنبه با اشاره به اجرای مرحله‌ نخست نهضت تامین مسکن در سال گذشته، گفت: بهزیستی خراسان رضوی از نظر میزان ثبت نام و از جهت تخصیص سهمیه‌ مسکن، در سطح بهزیستی استان‌ها، رتبه اول کشور را در این سال از آن خود کرد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته، در اولین مرحله‌ ثبت نام در این استان ۲۷هزار مددجو و معلول در ثبت نام کردند، افزود: سهمیه‌ این استان در سال گذشته شش هزار و ۶۴ واحد مسکونی تعیین شد که طی تفاهم نامه‌های سه جانبه‌ بهزیستی، بنیاد مسکن و اداره‌ کل مسکن و شهرسازی، واحدهای مذکور در حال ساخت است.

وی افزود: در این طرح، کلیه خانواده‌های بی‌سرپرست تحت پوشش بهزیستی، معلولین سرپرست خانوار فاقد مسکن، معلولین مجرد بالای ۲۰ سال فاقد مسکن و زنان و دختران خود سرپرست بالای ۳۵ سال فاقد مسکن را شامل می شود که اولویت بندی، پس از ثبت نام انجام خواهد شد.

مسئول اجرای نهضت تامین مسکن معلولان و مددجویان در بهزیستی استان اضافه کرد: امید است، با تلاش مدیران بهزیستی شهرستان‌ها و مددجویان فاقد مسکن، امسال هم خراسان رضوی در اولویت اول کشور قرار بگیرد.

دولت در راستای تأمین مسکن برای تمام مددجویان تحت پوشش، نهضت تامین مسکن را از سال گذشته به اجرا گذاشته و قرار است در طول سه سال متوالی، برای مددجویان بهزیستی، ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در کل کشور ساخته شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها