بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وجود ۲۳۸ کلاس خشتی و گلی در همدان

کد خبر: 9384 Print This Post
۲۹ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۰:۵۰
وجود ۲۳۸ کلاس خشتی و گلی در همدان

مدیرکل و نوسازی مدارس استان همدان گفت: در حال حاضر ۲۳۸ کلاس خشتی و گلی در سطح مدارس استان وجود دارد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ابراهیم امینی‌فرد پیش از ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش فیروزان شهرستان نهاوند اظهار داشت: سالانه یک هزار کلاس درس با ۵۰ میلیارد تومان در استان همدان نوسازی، تجهیز و مقاوم‌سازی می‌شوند.

وی گفت: طی سه سال گذشته تا کنون بیش از ۳ هزار و ۲۵۰ کلاس درس با ۱۰۰ میلیارد تومان بازسازی، تجهیز و مقاوم‌سازی شده‌اند.

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان ادامه داد: همچنین بیش از یک هزار و ۵۲۰ کلاس درس در استان همدان نیازمند مقاوم‌سازی و نوسازی هستند.

وی از وجود ۲۳۸ کلاس خشتی و گلی در سطح مدارس استان خبر داد و ابراز داشت: ۲۵۰ میلیارد تومان از محل سفر هیئت دولت به تخریب، نوسازی و تجهیز مدارس، ایجاد ۱۲ استخر شنا، ۱۰۰ سالن ورزشی، ساخت ۲۵۰ نمازخانه و احداث ۴۰ زمین ورزشی چمن مصنوعی تخصیص یافته است.

امینی‌فرد از تجهیز مراکز فنی و حرفه‌ای استان همدان با اعتبار ۲ میلیارد تومان طی سال جاری خبر داد و افزود: اول مهر ماه امسال ۵۰۰ کلاس درس در سطح استان تحویل آموزش و پرورش می‌شوند.

وی به برنامه‌ریزی برای احداث فضاهای پیش ساخته در استان همدان اشاره کرد و ابراز داشت: طی برنامه زمان‌بندی شده امسال ۱۵۰ مدرسه درس به صورت پیش ساخته در سطح روستاهای محروم و دورافتاده ایجاد می‌شود که به ازای هر کلاس درس ۵ میلیون تومان هزینه می‌شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از فارس، مدیر آموزش و پرورش فیروزان نیز با اشاره به ایجاد پنج مدرسه هوشمند در این بخش افزود: آموزش و پرورش خزل مقام برتر قبولی دانش‌آموزان در پایه دوم و سوم راهنمایی و متوسطه را کسب کرده است. محمد قیصری در پایان از اجرای ۵۰ برنامه مختلف در هفته معلم در بخش خزل خبر داد و بیان داشت: تجلیل از مربیان و معلمان برتر، اهدای خون، احترام به مقام شامخ شهدای فرهنگی، برپایی مسابقات مختلف ورزشی، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در سطح مدارس و همچنین گردهمایی مربیان و انجمن اولیا و مربیان مدارس از مهمترین برنامه این اداره در هفته معلم است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها