بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کمبود اعتبارات عامل رکود پروژه‌های عمران شهری لنده

کد خبر: 9244 Print This Post
۲۸ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۸
کمبود اعتبارات عامل رکود پروژه‌های عمران شهری لنده

www.bananews.irشهردار لنده گفت: به دلیل پرداخت نشدن بیش از ۴۰ درصد اعتبارات در سال گذشته، پروژه‌های عمرانی در شهر لنده ناتمام و به حالت رکود درآمده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) لطف‌الله آهنجان شنبه شب در شورای اداری بخش لنده با اشاره به پروژه‌های عمرانی شهرداری این شهر در سال ۸۹ اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی شهرداری لنده به دلیل پرداخت نشدن کامل اعتبارات در سال گذشته به حالت رکود درآمده و به بهره‌برداری نرسیده است.

وی افزود: ۶۰ درصد اعتبارات اختصاص یافته پروژه‌های عمرانی پرداخت شده و کارهای اجرایی آن‌ها آغاز شده است.

شهردار لنده کمبود اعتبارات را چالشی برای مسئولان دانست و گفت: با پرداخت نشدن کامل اعتبارات، مسئولان جوابگوی پیمانکاران و مجریان طرح‌های عمرانی در این شهر نبوده و در آینده با مشکلات متعددی در این راستا مواجه می‌شویم.

آهنجان در ادامه به جاده‌های ارتباطی بخش لنده اشاره کرد و افزود: راه‌های ارتباطی بخش لنده به جاده خاکی شبیه بوده تا جاده آسفالت، چرا که خرابی و دست‌اندازهای بسیاری داشته و مردم از این وضعیت ناراضی هستند.

وی تصریح کرد: با وجود استقرار اداره راه و ترابری در شهر لنده، این اداره در حالت رکود به‌سر برده و کارآیی لازم نداشته است.

شهردار لنده از نامساعد بودن وضعیت معابر و خیابان‌های این شهر انتقاد کرد و گفت: به دلیل کمبود اعتبارات، شهرداری لنده نتوانسته خیابان‌ها و معابر شهری را آسفالت کند و همین امر موجب نارضایتی مردم شده است.

آهنجان یکی دیگر از مشکلات سد راه آسفالت شدن بعضی از معابر را طرح جامع شهری لنده دانست و تأکید کرد: طرح جامع شهر لنده مدت چهار سال با مشکلاتی روبه‌رو بوده و موجب نارضایتی مردم و جلوگیری آن‌ها از اجرا شدن این طرح شده که همین امر موجب آسفالت نشدن بسیاری از معابر در داخل شهر و یا عدم بازگشایی آن‌ها شده است.

وی در ادامه به نحوه جمع‌آوری زباله و پسماندهای ادارات در این شهر اشاره کرد و گفت: در برخی موارد مشاهده شده که ادارات برای از بین بردن زباله‌های خود اقدام به آتش زدن آن‌ها کرده و این‌گونه به آلودگی هوا کمک می‌کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها