بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

انتشار ۱۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت بافت فرسوده و مترو

کد خبر: 9238 Print This Post
۲۸ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۶:۵۸
انتشار ۱۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت بافت فرسوده و مترو

www.bananews.irمعاون مالی و اداری شهرداری تهران از انتشار اوراق مشارکت برای بافت های فرسوده و مترو خبر داد و گفت: ۱۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت بافت‌های فرسوده و مترو به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین‌محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت: اقدامات مربوط به انتشار اوراق مشارکت برای بافت‌های فرسوده از سال گذشته آغاز شده است، اما از آنجا که بودجه سال ۹۰ هنوز در مجلس تصویب نشده بود اقدامات اجرایی برای این کار به تعویق افتاد.

وی افزود: میزان اوراق مشارکت برای بافت‌های فرسوده ۷۰۰ میلیارد تومان است و در مهلتی که کمیسیون تلفیق معین کرده است منتشر و توزیع خواهد شد.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران همچنین از انتشار اوراق مشارکت برای مترو نیز خبر داد و گفت: میزان انتشار اوراق مشارکت برای مترو هزار میلیارد تومان معین شده است که اقدامات لازم برای این کار نیز انجام شده است.

وی تصریح کرد: در کمیسیون تلفیق نیز مراحل مربوط به انتشار این اوراق انجام شده است و در صورت رأی آوردن در صحن علنی مجلس، انتشار و توزیع این اوراق توسط بانک‌ها انجام خواهد شد.

به گفته وی در فرصت معین شده و به زودی این اوراق منتشر می‌شود.

پورزرندی در ادامه با اشاره به اولویت‌های سال جاری این معاونت، اظهار داشت: انضباط و شفاف‌سازی‌ مالی، ‌جذب درآمدهای پایدار، ساماندهی منابع انسانی، ارتقای سطح معیشت کارکنان و کوچک‌سازی‌ سازمانی و ساماندهی شرکت‌ها از اولویت‌های این معاونت است که با جدیت در سال جاری دنبال می‌شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها