بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تهران دیگر تحمل تراکم را ندارد

کد خبر: 8933 Print This Post
۲۴ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۶:۱۴
تهران دیگر تحمل تراکم را ندارد

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) www.BanaNews.irنماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از وضعیت ساخت و سازها در اطراف تهران که به صورت بی‌رویه و غیرمجاز صورت می‌گیرد گفت:

تهران تحمل تراکم بیشتر را ندارد و اجرای درست طرح‌های جامع و تفضیلی می‌تواند به این وضعیت خاتمه دهد. به گزارش «تهران سما»، زهره الهیان اظهار کرد: نهاد قانونگذار پیگیری‌هایی را در ارتباط با ساخت و سازهای غیرمجاز انجام می‌دهد، اما این ساخت و سازها نظم و امنیت شهر را تهدید می‌کند و تبعات سوء اجتماعی به همراه دارد. الهیان تاکید کرد: نباید در شهری مثل تهران که با مشکلات متعدد زیست محیطی مواجه است و ترافیک آن هر روز شکل پیچیده‌ای به خود می‌گیرد، ساختمان‌ها یک شبه بالا روند و شاهد تخلف‌هایی در این زمینه باشیم. وی طرح‌های جامع و تفضیلی را در قانونمند شدن ساخت و سازها موثر دانست و اظهار امیدواری کرد که تهران در سال‌های آینده با مشکلات کمتری در این زمینه مواجه باشد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها