بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ خرداد، ۱۳۹۷ | Monday, 18 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیاز به تعامل، سازنده و اثرگذار در عرصه ساخت و ساز داریم

کد خبر: 85985 Print This Post
۱۹ دی ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۱
نیاز به تعامل، سازنده و اثرگذار در عرصه ساخت و ساز داریم

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: برای حرکت صحیح در صنعت مسکن و دستیابی به نیازها و رضایتمندی خدمت گیرندگان، به همکاری و تعامل بیشتر کاری و سیاست‌گذاری در عرصه ساخت و ساز استان نیاز داریم.
به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان در دیدار با اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان بیان کرد: سازمان نظام‌مهندسی، سازمانی بزرگ است و اگر عملکردی موفق نداشته باشد موجب بروز نارضایتی در جامعه هدف می‌شود.

این مقام اجرایی استان افزود: سازمان نظام‌مهندسی ساختمان یک نهاد عمومی غیردولتی است و در اجرای قانون نظام‌مهندسی از سوی مرجع دولتی ذیربط، تشکیل و تابع بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های ابلاغی و تحت نظارت مراجع دولتی از جمله راه و شهرسازی است.

محبوبی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: کلیه قوانین و بخشنامه‌ها در این حوزه برای پیش‌گیری و اصلاح فرایند ساخت و ساز در سطح کشور و استان آمده است و وظیفه ما اجرا و نظارت بر اجرای آن توسط واحدهای حقیقی و حقوقی است.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در ادامه بیان کرد: بومی‌سازی و بروز رسانی در اجرای بخشنامه‌ها و کوتاه شدن برخی از فرایندهای موجود در خدمات‌دهی به جامعه هدف که شامل اعضای سازمان، ارگان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و در نهایت هم استانی‌های گرامی باید در اولویت کاری سازمان با همکاری و تعامل راه و شهرسازی استان باشد.

موسوی رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی در این دیدار ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای انتصاب مدیرکل جدید اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان افزود: طی سال‌های گذشته و از زمان روی کار آمدن هیئت‌مدیره جدید سازمان نظام‌مهندسی استان همکاری و همفکری‌های خوبی در کلیه سطوح با اداره کل راه و شهرسازی استان صورت گرفته است و ادامه خواهد داشت.

وی ارتقاء ساخت و ساز در استان و اجرای قوانین مربوطه در این حوزه را از اهداف مشترک هر دو دستگاه عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها