بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ خرداد، ۱۳۹۷ | Monday, 18 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وجود ۳۰ پل عابر پیاده و مکانیزه در شرق تهران

کد خبر: 5670 Print This Post
۲۵ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۰:۰۰
وجود ۳۰ پل عابر پیاده و مکانیزه در شرق تهران

www.BanaNews.irمشاور شهردار منطقه ۸ با اشاره به افزایش تعداد پلهای عابر پیاده در این منطقه گفت: منطقه ۸ از مناطقی است که بیشترین پل عابر پیاده و مکانیزه را دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از مهر، کوروش پورمرتضوی با اعلام این مطلب گفت: در حال حاضر ۲۴ پل عابر پیاده و ۳ پل مکانیزه در منطقه وجود دارد که در سال آینده این تعداد به ۳۰ پل خواهد رسید.

وی با اشاره به رشد ۲۱۸ در صدی آسفالت ریزی در معابر شرق تهران افزود: به منظور رفاه حال شهروندان عملیات آسفالت و جدول گذاری با سرعت بیشتری انجام می شود.

پورمرتضوی به احداث مسیر دوچرخه در پیاده روهای منطقه ۸ اشاره کرد و گفت: مناسب سازی مسیر ویژه دوچرخه در پیاده روها با عرض مناسب سبز رنگ از اولویت برنامه های معاونت فنی و عمرانی منطقه است.

وی از پارک آب به عنوان یکی از پروژه های مهم حوزه فنی و عمران شهرداری منطقه هشت یاد کرد و افزود: پارک آب در زمینی به مساحت پنج هزار و ۵۰۰ مترمربع، با وجود پتانسیل قنات و چرخه آب برای شهروندان محیطی شاد و مفرح را ایجاد کرده است.

پور مرتضوی با اشاره به رعایت اصلاح الگوی مصرف برای روشنایی این پارک گفت: برای روشنایی پارک از انرژی خورشیدی استفاده می شود.

مشاور شهردار منطقه ۸ افزود: پیست اسکیت، تئاتر روباز از دیگر ویژگیهای پارک آب در منطقه ۸ است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها