بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش ۱۵ درصدی فضاهای تبلیغاتی شهر در تهران

کد خبر: 5664 Print This Post
۲۵ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۵۲
کاهش ۱۵ درصدی فضاهای تبلیغاتی شهر در تهران

www.BanaNews.irمدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: از آغاز سال تا کنون،بیش از ۱۵ درصد از فضاهای تبلیغاتی شهر تهران حذف شده و کاهش پیدا کرده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از مهر، سید محمدجواد شوشتری با بیان اینکه ساماندهی تبلیغات محیطی به سیما و منظر شهر کمک می‌کند، گفت: حذف فضاهای سنتی و فرسوده تبلیغات شهری و ساماندهی تبلیغات محیطی یکی از مهم ترین فعالیت‌های سازمان زیباسازی برای حذف اغتشاشات بصری در شهر تهران است.

وی با بیان اینکه حذف و ساماندهی تبلیغات محیطی در نقاط بزرگراهی و میادین اصلی شهر در حال اجراست، گفت: اگر چه حذف این فضاها برای سازمان زیباسازی بار مالی دارد و بخشی از درآمد این سازمان را حذف می‌کند اما همچنان مصمم هستیم تا با هدف کاهش اغتشاشات بصری و زیباسازی سیما و منظر شهر فضاهای تبلیغاتی را سامان دهیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به محورهای اجرایی این پروژه در شهر تهران گفت: بیلبوردهای تبلیغاتی ۲۰ درصد از مجموع فضاهای تبلیغات محیطی حذف شده در سال جاری را شامل می شود که عموماً از محورهای بزرگراهی شهید مدرس، شهید همت، شهید چمران، شهید صدر، رسالت و شهید شیخ فضل الله نوری جمع آوری شده اند.

وی با بیان اینکه پرتابل‌های تبلیغاتی و تبلیغات عرشه پل‌های عابر پیاده از دیگر موارد پروژه ساماندهی فضاهای تبلیغات است، گفت: ساماندهی تبلیغات محیطی در میدان‌های اصلی شهر که عموماً شامل فضاهای تبلیغاتی پرتابل است از دیگر محورهای ساماندهی فضاهای تبلیغاتی بود که در این بخش نیز میدان‌های ونک ، ولیعصر(عج) و هفت تیر به لحاظ فضای تبلیغاتی ساماندهی شدند.

شوشتری افزود: حذف زوائد و ساماندهی تابلوهای صنفی سردر مغازه ها و تابلوی پزشکان نیز از جمله فضاهایی بود که در ۹ ماه گذشته انجام شده و میدان‌های انقلاب، هفت تیر، ونک، ولیعصر(عج) در طرح ساماندهی قرار داشت.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به استفاده از سازه‌های تبلیغاتی جدید متناسب با تکنولوژی روز، بکارگیری تکنولوژی، مواد و مصالح جدید در طراحی و ساخت سازه های جدید تبلیغاتی برای زیبا شدن چهره شهر را از سیاست‌های سازمان زیباسازی عنوان کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها