بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

صدور پروانه و پایان کار به طور متمرکز در همه مناطق تا پایان بهمن

کد خبر: 5397 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۱:۲۰
صدور پروانه و پایان کار به طور متمرکز در همه مناطق تا پایان بهمن

www.BanaNews.irافزایش تعداد دفاتر خدمات الکترونیک دردست انجام است/ امکان اعتراض احتمالی شهروندان به آرای صادره ماده ۱۰۰ در دفاتر خدمات الکترونیک امکان پذیر شده است .

مشاور شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت : با اقدامات انجام شده ، امکان اعتراض احتمالی شهروندان به آرای صادره ماده ۱۰۰ در دفاتر خدمات الکترونیک امکان پذیر شده است .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از ایلنا، فرزان شیروان بیگی با بیان این که تا پایان سال وظایف مختلفی به دفاتر خدمات الکترونیک  واگذار می‌شود، گفت : یکی از وظایفی که از سوم بهمن ماه به این دفاتر واگذار شده است ، اعتراض شهروندان به آرای صادره ماده ۱۰۰ است که با این کار چنانچه شهروندی به رای صادر شده پرونده خود در ماده ۱۰۰ اعتراض احتمالی داشته باشد ، می تواند اعتراض خود را به این دفاتر ارائه کند .

وی افزود : در این صورت ، دفاتر موظف هستند تا برای متقاضی تشکیل پرونده دهند تا به اعتراض آن ها در این زمینه رسیدگی شود .

شیروان بیگی خاطر نشان کرد : همه مراحل مقدماتی این کار ، آموزش و آمادگی سیستم نرم افزاری آن انجام شده و این کار هم اکنون عملیاتی شده است .

شیروان بیگی با اشاره به این که افزایش تعداد دفاتر خدمات الکترونیک نیز در دست انجام است ، افزود : امیدواریم تا پایان سال ۱۰۰ درصد وظایف تصدی گری شهرسازی به دفاتر خدمات الکترونیک واگذار شود .

مشاور شهرسازی و معماری شهرداری تهران در ادامه از انجام صدور پروانه و پایان کار به طور متمرکز خبرداد و گفت : در دو منطقه شهرداری و به طور پایلوت ، صدور پروانه و پایان کار به طور متمرکز در حال انجام است .

وی افزود : با این کار پرینت و چاپ این مدارک به طور متمرکز در یک نقطه انجام می شود و از طریق پست به خانه مالکان ارسال می‌شود.

شیروان بیگی تصریح کرد : با این اقدام ، نیازی به مراجعه حضوری شهروندان به شهرداری برای این کار نیست و تردد شهروندان به این منظور در سطح شهر کاهش می یابد .

به گفته وی با رفع نواقص احتمالی در مدت اجرای پایلوت این طرح ، حداکثر تا پایان بهمن ماه این اقدام در همه مناطق تهران عملیاتی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها