بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

روال اداری شهرداری‌ها باید اصلاح شود

کد خبر: 5376 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۵۷
روال اداری شهرداری‌ها باید اصلاح شود

www.BanaNews.irسخنگوی شورای شهر قم اصلاح روال اداری در شهرداری‌ها برای روان‌سازی ارائه خدمات به مردم را ضروری دانست و از تشکیل کمیته‌ای ویژه در شورای شهر قم برای بررسی و ارائه راهکار در این زمینه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، حسن بختیاری با اشاره به اینکه شهرداری و سایر سازمان‌های وابسته به آن تا اوایل بهمن ‌ماه هر سال باید بودجه سال بعد خود را به شورای اسلامی شهر تحویل دهند، اظهار داشت: تا به امروز تنها شهرداری لایحه بودجه‌ خود را به شورای شهر تحویل داده است.

وی خاطرنشان کرد: از سازمان‌های وابسته به شهرداری که هنوز لایحه بودجه خود را به شورای شهر تحویل نداده‌اند، خواسته می‌شود هر‌چه زودتر لایحه خود را به این شورا تحویل دهند تا بررسی‌های لازم انجام شده و مصوبات موجود تصویب شده و به آنها ابلاغ شود.

عضو شورای اسلامی شهر قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره روال سخت بخش اداری شهرداری بیان داشت: روال اداری شهرداری‌ها برای مراجعه‌کنندگان و مردم خوب تعریف نشده است و نیاز به اصلاح دارد.

وی تصریح کرد: برای حل این مشکل کمیته‌ای توسط شورای شهر و شهرداری تشکیل شده است تا مشکلات موجود در این بخش را آسیب‌شناسی کند و فرآیند موجود در شهرداری از جمله برای صدور پروانه را تغییر دهد.

سخنگوی شورای شهر قم اظهار داشت: یکی از ایده‌هایی که در این شورا مطرح شد، واگذاری این بخش به بخشی غیر از شهرداری بود که در این مورد جلساتی با همکاری سازمان مهندسی و شهرداری برگزار شد تا این پیشنهاد به خوبی بررسی شود و برخی کارهای شهرداری به دستگاه‌ دیگری محول شود تا روند کاری موجود در شهرداری روان شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها