بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ازدحام جمعیت پشت دیوار شهر تهران

کد خبر: 5325 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۶:۵۳
ازدحام جمعیت پشت دیوار شهر تهران

www.BanaNews.irمدیرکل حریم شهرداری تهران گفت: در حاشیه شهر تهران جمعیت زیادی در حال جذب است و این اتفاق در آینده موجب می‌شود تا سربار این جمعیت به سمت تهران سرریز شود و خواهان امکانات باشد و برای ارائه امکانات مورد نیاز باید برنامه‌ریزی داشت و حتی انگیزه‌هایی را ایجاد کرد تا مانع مهاجرت افراد از شهر و روستاها به حاشیه‌های کلانشهرها و پایتخت شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از سایت اطلاع‌رسانی شهرداری، سید صباح‌الدین متقی افزود: مدیریت چندگانه از مشکلات حریم تهران است و در حال حاضر لازم است بررسی شود پشت دیوار شهر تهران چه بار جمعیتی وجود دارد. متقی با تاکید بر این که تهران پایتخت است و باید شرایط متناسب با پایتخت برای آن در نظر گرفت، گفت: ضوابط تهران نباید با ضوابط سایر کلانشهرها یکسان باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها