بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۷۶ خانواده شهید در کهگیلویه صاحب مسکن می‌شوند

کد خبر: 5181 Print This Post
۲۰ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۲۶
۷۶ خانواده شهید در کهگیلویه صاحب مسکن می‌شوند

فرماندار کهگیلویه گفت: به همت مسئولان استانی و توصیه وزیر مسکن، ۷۶ خانواده شهید در کهگیلویه صاحب مسکن می‌شوند.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از فارس، نصرت‌الله انصاری صبح امروز در دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهرستان کهگیلویه، ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران، پاسداشت دلاوری‌ها و ایثارگری‌های شهدا و احترام به صبر و استقامت خانواده معظم آن‌ها است.

وی به نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: به ثمر نشستن انقلاب اسلامی حاصل خون شهیدان و زخم‌های پینه بسته خانواده‌های آنان در طول دوران شکل‌گیری انقلاب بوده و تا همیشه تاریخ، انقلاب مدیون فرزندان و خانواده‌های شهدا و امام شهیدان است.

فرماندار کهگیلویه خدمات بی‌شمار ۳۲ ساله انقلاب را یادآور شد و بیان داشت: دستاوردها و خدمات حاضر کشور همه به برکت انقلاب اسلامی و خون شهیدان و ایثارگران بوده که بقاء و رستگاری ملت و کشور ایران را برای همیشه بیمه کرده است.

انصاری خاطرنشان کرد: مسئولان با دیدار خانواده‌های شاهد و ایثارگر دلگرم شده و گام موثری در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برداشته می‌شود.

وی عزت و سربلندی کشور را به حفظ روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری دانست و گفت: سرکشی و رسیدگی به این قشر مکرم از جامعه، زمان و مکان خاصی نداشته و در همه اوضاع و احوال باید تکریم این قشر به بهترین شکل ممکن انجام شود.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به طرح دیدار یاران‌ عنوان داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند، موظف هستند با سرکشی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر، مشکلات خانواده‌های آن‌ها را رصد کرده و به دستگاه‌های مربوطه گزارش دهند.

انصاری مهم‌ترین مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران را اشتغال فرزندان و مسکن آن‌ها دانست و بیان داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی باید در جذب نیروی انسانی خود سهمیه ۲۵ درصدی خانواده‌های شاهد و ایثارگر را رعایت کرده و آ‌ن‌ها را در اولویت جذب قرار دهند.

رئیس کارگروه مسکن شهرستان کهگیلویه با بیان این‌که ۲۳۳ همسر شهید در این شهرستان وجود دارد، گفت: ۱۴۹ نفر از آن‌ها دارای فرزند بوده که باید مسکن آنها ساماندهی و تسهیلات لازم در اختیار آنان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ۷۶ نفر از این همسران شهید تسهیلات مسکن دریافت نکرده که با پیگیری استاندار کهگیلویه ‌و بویراحمد و توصیه وزیر مسکن و تهیه زمین، به زودی مسکن مناسب برای آن‌ها ساخته می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها