بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۱۳۰۰ واحد بافت فرسوده در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود

کد خبر: 5046 Print This Post
۱۹ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۳
۱۳۰۰ واحد بافت فرسوده در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود

www.BanaNews.irرئیس سازمان مسکن و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: صبح امروز با حضور وزیر مسکن و شهرسازی یک هزار و ۳۰۰ واحد بافت فرسوده در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، به نقل از فارس، خلیل محبت‌خواه صبح امروز در حاشیه سفر وزیر مسکن و شهرسازی اظهار داشت: امروز وزیر مسکن و سهرسازی در سفر یکروزه خود به آذربایجان غربی ابتدا به ماکو سفر کرده و تا ساعاتی دیگر ۲۸۸ واحد مسکونی در این شهرستان را افتتاح خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در ادامه این سفر افتتاح واحدهای بافت فرسوده آذربایجان غربی در قالب یک هزار و ۳۰۰ بافت از دیگر برنامه‌های سفر یکروزه وزیر مسکن و شهرسازی است.

این مسئول افزود: بافت فرسوده قابل افتتاح در این استان از محل اعتبارات مسکن مهر با زیربنای ۱۱۷ هزار مترمربع و اعتبار ۲۲۲ میلیارد و ۳۹۵ میلیون و ۳۹۲ هزار ریال به مرحله افتتاح رسیده‌اند.

محبت‌خواه تعداد بافت فرسوده قابل افتتاح در ارومیه را ۴۰۰ واحد با زیربنای ۳۶ هزار مترمربع و با اعتبار ۶۳ میلیارد و ۹۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال عنوان کرد و اذعان داشت: ۱۸۶ واحد بافت فرسوده در بوکان با زیربنای ۱۶ هزار و ۷۴۰ مترمربع و با اعتبار ۳۳ میلیارد و ۹۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال، افتتاح ۲۴۸ واحد بافت فرسوده در میاندوآب با زیربنای ۲۲ هزار و ۳۲۰ مترمربع با اعتبار ۴۳ میلیارد و ۴۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال، ۲۲ واحد بافت فرسوده در تکاب با زیربنای یک هزار و ۹۸۰ مترمربع و با اعتبار ۳ میلیارد و ۸۹۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال با حضور وزیر مسکن و سهرسازری افتتاح می‌شود.

این مسئول ادامه داد: افتتاح ۴۰۹ واحد بافت فرسوده در شهرستان خوی با زیربنای ۳۶ هزار و ۸۱۰ مترمربع ‌و با اعتبار ۷۸ میلیارد و ۴۳ میلیون و ۷۹۲ هزار ریال، افتتاح ۱۶ واحد مسکن بافت فرسوده با زیربنای یک هزار و ۴۴۰ مترمربع با تسهیلات ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در سفر یکروزه وزیر مسکن و شهرسازی است.

محبت‌خواه ابراز داشت: ۱۹ واحد بافت فرسوده در سایر شهرهای استان با زیربنای یک هزار و ۷۱۰ مترمربع و با اعتبار ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال امروز افتتاح می‌شود.

وی از نوسازی ۵۰ هزار واحد مسکونی و ۷۰ پروژه و طرح بهسازی و عمران شهری با اعتبار ۱۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال در نیمه دوم سال جاری خبر داد و گفت: این واحدها شامل بهسازی مجتمع‌های تجاری، خدماتی و بازگشایی معابر و مرمت آثار تاریخی استان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها