بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واگذاری وظایف معاونت شهرسازی به دفاتر خدمات الکترونیک در پایتخت

کد خبر: 5004 Print This Post
۱۹ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۳۶
واگذاری وظایف معاونت شهرسازی به دفاتر خدمات الکترونیک در پایتخت

www.BanaNews.irمشاور معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با بیان اینکه وظایف بیشتری از مسئولیتهای این معاونت به دفاتر خدمات الکترونیک واگذار می شود گفت: آموزشهای لازم و فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده و تا دو هفته دیگر مسئولیتهای تازه این دفاتر اعلام می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فرزان شیروان بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که زیرساختهای این واگذاری در حال انجام است گفت: آموزشهای لازم و فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده و تا دو هفته دیگر مسئولیتهای تازه این دفاتر اعلام می شود.

وی با اشاره به نظارت دفاتر خدمات الکترونیک گفت: فعالیتهای این دفاتر در کمیته های انضباطی رصد و به تمام شکایتها و تخلفها رسیدگی می شود.

شیروان بیگی خاطرنشان کرد: تا کنون دو دفتر خدمات الکترونیکی به دلیل تخلف بسته شده اند که یکی از این دفاتر اخیرا بسته شده است و دو دفتر نیز خود از ادامه فعالیت انصراف داده اند.

مشاور شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اشاره به تحقق اهداف شهرداری در زمینه برون سپاری در حوزه شهرسازی، تصریح کرد: در حوزه صدور پروانه بیش از ۹۰ درصد و در بخش نظارت فنی بیش از ۸۰ درصد اهداف پیش بینی شده درطرح برون سپاری از طریق واگذاری به بخش خصوصی دفاتر خدمات الکترونیکی شهر، محقق شده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها