بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اختصاص تسهیلات نوسازی به ۴۰۰ هزار واحد مسکونی

کد خبر: 43730 Print This Post
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۶:۳۹
اختصاص تسهیلات نوسازی به ۴۰۰ هزار واحد مسکونی

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان سال گذشته برای ساخت ۲۰۰ هزارواحد جدید و نوسازی ۲۰۰ هزار واحد در بافت‌های فرسوده تسهیلات اختصاص یافته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید کیان‌پور- مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران – در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امسال برای ساخت هر واحد جدید ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات و تخفیف شهرداری و سایر امتیازاتی که در قوانین مربوطه نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده شهری پیش‌بینی شده است، اختصاص می‌یابد.

وی با اشاره به نوسازی ۲۰۰ هزار واحد جدید در بافت‌های فرسوده که از سال گذشته آغاز شده است، گفت: از ۲۰۰ هزار واحد در حال ساخت، ۸۹ هزار و ۸۴۶ واحد تا پایان سال گذشته به بهره‌برداری رسیده است.

به گفته کیان‌پور افتتاح ۱۱۰ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده شهری پیش‌بینی شده است که از این میزان تاکنون ۱۹ هزار و ۷۹۳ واحد مسکونی افتتاح شده و ۵۰ هزار واحد مسکونی دیگر نیز آماده‌ی بهره‌برداری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها