بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۲۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Saturday, 17 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رشد قابل توجه صدور پروانه ساختمانی بعد از اجرای طرح تفصیلی در تهران

کد خبر: 42828 Print This Post
۲۶ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۸:۲۹
رشد قابل توجه صدور پروانه ساختمانی بعد از اجرای طرح تفصیلی در تهران

http://www.bananews.ir/مدیر کل شهرسازی و طرح های شهری شهرداری تهران گفت : اجرای طرح تفصیلی رشد قابل توجه صدور پروانه های ساخت و ساز را به دنبال داشته است و پروانه هایی که صادر شده فقط برای ساختمان های مسکونی نبوده و تنوع زیادی د راین قسمت وجود داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید پاکساز گفت : با اجرای طرح تفصیلی در سال گذشته پروانه های صادره در مناطق مختلف رشد قابل توجهی داشته است و رشد معناداری را در این بخش شاهد بودیم .

وی با اشاره به تنوع در پروانه های صادره افزود : در این بخش ، ساخت و ساز در زمینه خدمات شهری هفت گانه قابل توجه بود و این بدان معناست که پروانه هایی که صادر شده فقط برای ساختمان ها ی مسکونی نبوده است و تنوع زیادی د راین قسمت وجود داشته است .

مدیر کل شهرسازی و طرح های شهری شهرداری تهران با اشاره به استقبال شهروندان از اجرای طرح تفصیلی تصریح کرد : این تفاوت در حالی است که در سال های گذشته ، بیشتر پروانه هایی که صادر می شد مربوط به پروانه های مسکونی بود ، اما با اجرای طرح تفصیلی ، پروانه های ساخت و ساز در زمینه خدمات مختلف شهری ، فراشهری ، شهری ، ناحیه ای و منطقه ای بوده است .

پاکساز بیان کرد : مجتمع ایستگاهی تهرانپارس از جمله پروانه هایی است که در زمینه ارائه خدمات ، پروانه ساخت آن صادر شد و بعد از ساخت خدمات قابل توجهی را ارائه خواهد داد .

به گفته وی، پروانه هایی که بعد از اجرای طرح تفصیلی در زمینه خدمات مختلف شهری صادر شد ، می تواند در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران به خدمات رسانی بپردازد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها