بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداری مسوول کیفیت ساخت‌وساز‌ها نیست

کد خبر: 42710 Print This Post
۲۱ فروردین ۱۳۹۲ | ۱۰:۲۱
شهرداری مسوول کیفیت ساخت‌وساز‌ها نیست

http://www.bananews.ir/مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران، مسوول مستقیم نظارت بر کیفیت ساخت‌وسازهای شهری را سازمان نظام مهندسی و مهندس ناظر دانست و عنوان کرد: شهرداری در این زمینه هیچ گونه مسوولیتی ندارد و تنها بر تعیین ضوابط و قوانین نظارت دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) جواد کریمیان اقبال، مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با سایت اطلاع‌رسانی شهرداری تهران (سما) اظهارکرد: شهرداری تهران آنچه را توسط مهندس طراح سازه و غیره در نقشه‌ها منعکس می‌شود کنترل می‌کند و کنترل کیفیت اجرا با مهندس ناظر است.
او ادامه داد: تعاملات مختلفی با سازمان نظام مهندسی در خصوص مباحث مربوط به گودبرداری انجام شده است و درنهایت منجر شد تا این سازمان بحث کیفیت ساخت و ساز را در دستور کار قرار دهد. مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران تصریح کرد: در همه ساخت و سازها، شهرداری اخطارهای لازم را در مورد اجرای نقشه‌های ارائه شده می‌دهد و اجرای آن با مهندس ناظر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها