بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکلیف قلعه‌مرغی سال آینده روشن می شود

کد خبر: 4248 Print This Post
۱۰ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۲۷
تکلیف قلعه‌مرغی  سال آینده روشن می شود

www.BanaNews.irشهردار تهران با بیان اینکه چرا اینقدر درباره برچیدن دیوارهای قلعه‌مرغی سوال می‌کنید؟ به خبرنگاران گفت: اصل کار پادگان قلعه مرغی تملک آن بود که این کار به پایان رسیده و اکنون تحویل شهرداری شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از سایت اطلاع‌رسانی شهرداری تهران، محمدباقر قالیباف در عین حال از آغاز طرح تغییر کاربری پادگان قلعه مرغی از فروردین ماه سال آینده خبر داد و اعلام کرد: ۲۵ درصد از زمین این پادگان برای کاربری مسکونی، تجاری و فرهنگی اختصاص می‌یابد.

وی در پاسخ به وضعیت ساخت‌وساز در زمین ۳۰۰ هکتاری قلعه مرغی افزود: پادگان قلعه مرغی به مجموعه ای چند بعدی تبدیل خواهد شد که به طور قطع ۷۰ درصد از این محدوده فضاهای سبز خواهد شد، ۲۵ درصد مسکونی، اداری، تجاری و فرهنگی خواهد بود و ۵ درصد باقی مانده هم به مجموعه‌های خدماتی مانند رستوران اختصاص خواهد یافت که مجموعه این اقدامات می‌تواند پادگان قلعه مرغی را به بزرگترین تفرجگاه جنوب شهر تبدیل کند.

شهردار تهران در پاسخ به این سوال که چه زمانی دیوارهای پادگان قلعه مرغی را خراب می‌کنید، گفت: خراب کردن دیوار اصلا کار سخت و مهمی نیست، چنانچه ما همین فردا صبح هم می‌توانیم دیوارها را خراب کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها