بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش ۷۰درصدی ساخت‌وسازهای غیرمجاز در ایام تعطیل

کد خبر: 42467 Print This Post
۱۷ فروردین ۱۳۹۲ | ۱۱:۲۱
کاهش ۷۰درصدی ساخت‌وسازهای غیرمجاز در ایام تعطیل

http://www.bananews.ir/مدیرکل رسیدگی به شکایات استانداری تهران از کاهش ۷۰ درصدی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان تهران خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد فیضی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: استانداری با تعیین بازرسان ویژه برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهری و تنظیم بازار در ایام تعطیلات نیز این دو محور را رصد می‌کرد و با توجه به کنترل خوبی که بازرسان انجام دادند، امسال ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح استان تهران کاهش چشمگیری داشت.

وی افزود:علی‌رغم اینکه تعطیلات نوروز ۹۲ نسبت به سال گذشته سه برابر بود، اما ساخت‌وسازهای غیرمجاز کاهش داشت و گزارش‌ها نشان می‌دهد که رقم کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۰ درصد است.

به گفته مدیرکل رسیدگی به شکایات استانداری تهران، ۴۱ شهرداری در سطح شهرستان‌های استان تهران مورد رصد قرار گرفته‌اند و گزارش همه شهرداری‌ها مبنی بر کاهش ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام تعطیلات است.

فیضی گفت: تنها چندین ساخت‌وساز غیرمجاز در کهریزک، دماوند و شهر قدس داشتیم که با موارد گزارش شده برخورد و ساخت و سازهای منطقه «فرون‌آباد» به طور کامل تخریب شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها