بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اعلام ضوابط بلندمرتبه‌سازی شاید امسال

کد خبر: 42422 Print This Post
۱۷ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۶:۱۱
اعلام ضوابط بلندمرتبه‌سازی شاید امسال

http://www.bananews.ir/معاون شهردار تهران از نهایی شدن ضوابط بلند مرتبه سازی و ارائه آن به کمیسیون ماده پنج در آینده‌ای نزدیک خبر داد. این در حالی است که طبق اعلام قبلی مدیران شهرداری این ضوابط بنا بود تا پایان سال گذشته نهایی و مورد عمل قرار گیرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا جاوید، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود: ضوابط بلند مرتبه سازی جمع‌بندی شده است و به زودی به کمیسیون ماده ۵ ارائه می‌شود و جزئیات مربوط به آن پس از تصویب در این کمیسیون در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
جاوید در گفت‌وگو با سایت اطلاع رسانی شهرداری تهران (سما) اظهار کرد: بر اساس آنچه در کمیسیون ماده ۵ مقرر شده بود، ضوابط بلند مرتبه سازی باید تا پایان سال گذشته جمع بندی می شد که این کار تاکنون ادامه داشته و به زودی برای تصویب به این کمیسیون ارائه خواهد شد.
او به ویژگی‌های ضوابط بلند مرتبه‌سازی اشاره کرد و گفت: در قالب این ضوابط مکان‌یابی مناطق مستعد برای بلند مرتبه‌سازی و ضوابط ساخت و سازهای بلندمرتبه بر اساس راهبردهای طرح جامع و تفصیلی بررسی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها