بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نوسازی ۳۰ بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی

کد خبر: 42356 Print This Post
۲۷ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۱:۱۲
نوسازی ۳۰ بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت ۵۲ درصدی طرح عظیم بهسازی بافت فرسوده اطراف حرم رضوی و اتمام ۳۰ پروژه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید کیان‌پور – مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران – در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات به زائران و مجاوران حرم رضوی بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی در سال ۹۲ با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه ابتدا ۳۶۰ پروژه مختلف تعریف شده بود، اظهار کرد: ۴۸ پروژه از طرح نوسازی و بهسازی بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی در دستور کار است که ۳۰ پروژه پایان یافته و بقیه در حال انجام است.

کیان‌پور تصریح کرد: این تعداد پروژه با حجم سرمایه گذاری ۳۳٫۵۰۰میلیارد ریال در حال اجرا است.

وی تاکید کرد: طرح نوسازی و بهسازی بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی در وسعتی به مساحت ۳۶۰ هکتار در حال اجراست که ۵۱ درصد هکتار آن مربوط به اماکن متبرکه استان قدس رضوی و ۳۰۹ هکتار دیگر نیز محدوده پیرامون حرم رضوی است.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به هدف اقامت ۱۲۰ هزار نفر در یک شب در این مکان، گفت: با برنامه‌ریزی و تدارکات انجام شده آمادگی پذیرایی از ۴۰ میلیون زائر و اقامت ۱۲۰ هزار نفر در یک شب در سال ۱۴۰۴ را خوهیم داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها