بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش تجمیع پلاک‌های ریزدانه در بافت فرسوده/ تجمیع حدود ۴ هزار پلاک در تهران

کد خبر: 42263 Print This Post
۲۶ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۹:۲۱
افزایش تجمیع پلاک‌های ریزدانه در بافت فرسوده/ تجمیع حدود ۴ هزار پلاک در تهران

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افزایش تجمیع پلاکها در بافت فرسوده شهر تهران، گفت: تعداد پلاکهای تجمیعی از ۴۵ پلاک در فروردین ۸۹ به ۳ هزار و ۶۹۷ پلاک تا پایان بهمن ماه افزایش پیدا کرده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید کیان پور در گفتگو با مهر در خصوص تجمیع پلاکها در بافت فرسوده، اظهار داشت: تعداد پروانه های تجمیعی از ۲۰ پروانه در فروردین ۸۹ به یک هزار و ۴۷۰ پروانه تا پایان بهمن ماه امسال رسید.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به پلاکهای تجمیع شده در شهر تهران، تصریح کرد: تعداد پلاکهای تجمیعی از ۴۵ پلاک در فروردین ۸۹ به ۳ هزار و ۶۹۷ پلاک تا پایان بهمن ماه افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: نسبت تعداد پلاکهای تجمیعی به کل پروانه های صادر شده در بافتهای فرسوده شهر تهران از ۱۷٫۷ درصد در فروردین ماه ۸۹ به حدود ۵۶ درصد در بهمن ماه امسال رسیده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دولت با اجرای سیاست تجمیع پلاکها توانست کیفیت ساخت را افزایش دهد، گفت: افزایش نظارت بر اجرای ساخت پلاکهای تجمیع شده منجر به این شده است که چرخه نوسازی بافتهای فرسوده شهری سرعت بیشتری پیدا کند.

کیان پور تشویق مالکان به تجمیع پلاکهای ریزدانه را یکی از سیاستهای دولت در امر نوسازی بافتهای فرسوده شهری اعلام کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها