بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سبقت شهرداری‌ها در اجرای طرح‌های عمرانی از دیگر دستگاه‌ها

کد خبر: 41737 Print This Post
۱۵ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۳۲
سبقت شهرداری‌ها در اجرای طرح‌های عمرانی از دیگر دستگاه‌ها

http://www.bananews.irمعاون فنی و عمرانی شهردار اصفهان گفت: شهرداری‌ها در اجرای طرح‌های عمرانی سرآمد کشور هستند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری مشهد، علیرضا قاری قرآن در دیدار از طرح‌های عمرانی شهر مشهد افزود: در حال حاضر توانمندی شهرداری‌ها در اجرای طرح‌های بزرگ عمرانی در حال شکوفایی بوده و شرایط این نهادها نسبت به سایر دستگاه‌ها خیلی بهتر است.
معاون فنی و عمران شهردار اصفهان ادامه داد: یک تقاطع غیرهمسطح ظرف مدت چند ماه در مشهد ساخته می‌شود ولی همین کار در سیستم‌های مشابه طی چند سال اجرا خواهد شد و این نشان‌دهنده این است که شهرداری‌ها در اجرای پروژه‌های عمرانی از دیگر دستگاه‌ها سبقت گرفته‌اند. قاری قرآن با اشاره به سفر مدیران شهرداری اصفهان به مشهد گفت: ارتباط کلانشهرها از گذشته وجود داشته ولی جای اینگونه ارتباطات تخصصی خالی است و قطعا این انتقال تجربیات، کیفیت کار را بالا می‌برد.
معاون فنی و عمران شهردار اصفهان فعالیت‌های عمرانی شهرداری مشهد را مثبت ارزیابی کرد و افزود: برخی از تجربیات مشهد در پروژه‌های عمرانی برای ما ارزشمند است و می‌توان از آنها در اصفهان استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها