بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بیش از ۲۱۵ هزار بافت فرسوده شهری تخریب شد

کد خبر: 40854 Print This Post
۰۱ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۲۲
بیش از ۲۱۵ هزار بافت فرسوده شهری تخریب شد

http://www.bananews.irمعاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۱۵ هزار واحد بافت فرسوده شهری تخریب و به جای آن ۷۱۳ هزار واحد جدید ساخته شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید کیان‌پور – رییس شرکت عمران و بهسازی شهری – در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: سال گذشته به ۷۹ هزار و ۷۷ واحد مسکونی تسهیلات نوسازی پرداخت شده است.
وی یادآور شد: تا سال ۸۸ برای ۳۰ هزار و ۷۰۵ واحد مسکونی تسهیلات نوسازی پرداخت شده بود که این تسهیلات در سال ۸۸ به ۳۹ هزار و ۴۴۸ واحد مسکونی تعلق گرفت و در سال ۸۹ نیز ۶۰ هزار و ۵۵۲ واحد مسکونی تسهیلات نوسازی دریافت کردند.
به گفته کیان‌پور، در ۱۱ ماه امسال به ۱۷۱ هزار و ۴۲۲ واحد مسکونی تسهیلات نوسازی تخصیص یافته که تاکنون بالغ بر ۶۸ هزار واحد مسکونی به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند و از این میزان بالغ بر ۶۴ هزار واحد مسکونی با بانک‌های عامل قرار‌داد منعقد کرده‌اند.
رییس شرکت عمران و بهسازی شهری با بیان این‌که ‌بهره‌برداری ۱۲۰ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده شهری برای امسال پیش‌بینی شده بود، اظهار کرد: تاکنون ۴۰ هزار و ۹۰۳ واحد مسکونی افتتاح شد و ۴۶ هزار و ۷۰۸ واحد مسکونی دیگر نیز آماده افتتاح است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها