بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رونق ساخت و ساز با افزایش وام ساخت

کد خبر: 40344 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۲۵
رونق ساخت و ساز با افزایش وام ساخت

http://www.bananews.irقائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی، توان خرید مردم کاهش یافته که بانک مسکن برای افزایش امکان خرید و رونق در ساخت و ساز، مبلغ وام ساخت را افزایش داده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فریبرز واحدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: باید در نظر داشت که این وام،‌ وام ساخت است تا متقاضیانی که می‌خواهند در شرایط فعلی بازار به جز مسکن مهر خانه بخرند، توان خرید بیشتری داشته باشند.
وی با اشاره به پروژه مسکن ویژه و اعطای تسهیلات به متقاضیان این واحدها بیان کرد: برای سایت تهرانسر تسهیلاتی نداریم بلکه ساخت و تحویل این واحدها بر اساس آورده متقاضی و ۳۰ درصد قیمت تمام شده زمین است که در قسط پنجم دریافت می‌شود.
مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به پروژه‌های آینده مسکن ویژه یادآور شد: تاکنون مناطقی جهت ساخت واحدها شناسایی شدند که هنوز در دستور کار نیستند اما مناطقی همچون پونک،‌ کوهک، کیانشهر در جنوب تهران پیش‌بینی شده که با دستور وزیر راه و شهرسازی در دستور کار قرار می‌گیرد و ساخت واحدها بسته به میزان متقاضیانی است که از این طرح استقبال می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها