بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۵ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Wednesday, 25 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قول اعطای سهمیه تسهیلات ساخت مسکن روستایی هر سال در همان سال

کد خبر: 3729 Print This Post
۰۲ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۵۴
قول اعطای سهمیه تسهیلات ساخت مسکن روستایی هر سال در همان سال

www.BanaNews.irمعاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت:بانک ها و همکاران استانی بنیاد مسکن قول داده اند سهمیه ساخت مسکن روستایی هر سال را در همان سال به اتمام برسانیم تا به سال بعد موکول نشود .

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، عزیز‌الله مهدیان افزود: تلاش می‌شود تا پایان سال جاری ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را به بانک‌های عامل معرفی کنیم و بانک‌های عامل هم عقد قرارداد کنند.

وی ادامه داد: حال شاید بانک ها به مردم پول پرداخت نکنند، اما عقد قرارداد را همه بانک‌ها پذیرفته‌اند و به آن عمل می‌کنند.

مهدیان تصریح کرد: هیچ سالی مثل امسال سرعت عمل بانک‌های عامل و بنیاد مسکن استان‌ها از لحاظ سرعت عمل تا این حد بالا نبوده است، بطوری که امسال سالی است که ۶۰۰ هزار واحد مسکونی در یک سال پرونده در حال تشکیل شده داریم که به بانک‌ها معرفی شده اند.

وی گفت: برای پرداخت تسهیلات به۲۰۰ هزار واحد مسکونی پرونده مربوط به سال ۸۸ داریم که امسال انجام شده و ۲۰۰ هزار واحد مسکونی سال ۸۹ هم تاکنون به بانک‌ها معرفی و تشکیل پرونده شده است.

به گفته وی، پرونده مابقی هم در بنیاد مسکن در حال تشکیل است و تلاش می‌شود تا پایان سال به بانک‌ها معرفی شود.

* آغاز تشکیل پرونده ساخت مسکن سهمیه سال ۹۰ در خرداد

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن ادامه داد: بانک ها هم قول داده‌اند که عقد قرارداد کنند که در ابتدای سال ۹۰ کار تشکیل پرونده ساخت سهمیه واحدهای مسکونی سال ۸۸ و ۸۹ را تمام کرده و بتوانیم سهمیه سال ۹۰ را در خرداد ماه شروع کنیم و تا پایان سال هم به اتمام برسانیم.

وی اضافه کرد: تلاش می شود سهمیه ساخت مسکن روستایی هر سال را در همان سال به اتمام برسانیم و به سال بعد موکول نشود.

مهدیان گفت: باید اذعان شود که برای سهمیه پرداخت تسهیلات به ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، ۲۰۰ هزار واحد مسکونی مربوط به بانک مسکن و ۲۰۰ هزار واحد مسکونی مربوط به بانک‌های ملی، ملت، تجارت، رفاه و صادرات است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها