بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۳ بهمن، ۱۳۹۶ | Tuesday, 23 January , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداران موفق و ناموفق معرفی می‌شوند

کد خبر: 3166 Print This Post
۲۳ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۰۰
شهرداران موفق و ناموفق معرفی می‌شوند

www.BanaNews.irشهرداری و شورای شهر تهران در نظر دارند تا به منظور ترغیب شهرداران مناطق مختلف تهران و تاکید بر نظارت بر عملکرد مسوولان، شهرداران موفق و ناموفق مناطق را معرفی کنند.

به گفته معصومه آباد، شهرداری در حال تدوین شاخص‌های متنوعی است که بر اساس آنها عملکرد شهرداران مناطق ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شود.

آباد همچنین با اعلام اینکه این شاخص‌ها به زودی نهایی می‌شود، گفت: به این ترتیب حتی نام شهردارانی که در انجام وظایف خود کوتاهی کرده‌اند، اعلام می‌شود تا ترغیب به ارتقای سطح کار خود شوند.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که چندی پیش محمدباقر قالیباف، شهردار تهران اعلام کرده بود که از عملکرد شهرداران مناطق رضایت کافی ندارد. حالا شورای شهر و شهرداری در تلاشند تا با رتبه‌بندی شهرداران ، نظارت بر کار این افراد را افزایش دهند.

همچنین شورای شهر تهران نیز در جلسه سه‌شنبه گذشته، با توجه به شاخص‌های نحوه واگذاری پروژه‌ها، میزان همکاری، عدم تغییر زمان‌بندی، رعایت ضوابط و اجرای کار، درصد پروژه‌های خاتمه یافته، درصد پروژه‌های واگذاری شده از طریق مناقصه مناطق ۲۱ ، ۱۲ و ۱۵ را به عنوان مناطق برتر در تهران اعلام کرد.

رییس کمیسیون برنامه‌و‌بودجه شهرداری تهران اعلام کرد که بر اساس این شاخص‌ها نیز معاونت‌های تحقیقات و برنامه‌ریزی، معاونت امور مناطق، معاونت فنی و عمرانی، معاونت حمل‌و‌نقل، معاونت شهرسازی، معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت خدمات شهری به ترتیب رتبه‌های اول تا هفتم را در رتبه‌بندی معاونت‌ها در اجرای پروژه‌های شهرداری کسب کردند.

خادم در عین حال گفت: البته در حالی شهرداران مناطق ۲۱، ۱۵ و ۱۲ به عنوان بهترین شهرداران معرفی شده‌اند که هنوز شاخص‌های بررسی عملکرد مدیران در شورای شهر نهایی نشده‌ است.

به گفته وی، تاکنون کمیسیون عمران شورا شاخص‌های ارزیابی شهرداران مناطق را اعلام کرده و قرار است که شاخص‌های دیگر در زمینه‌های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و مالی نیز تهیه و اعمال شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها