بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداری تهران از بودجه عمرانی زد؛ به هزینه‌ای اضافه کرد

کد خبر: 26053 Print This Post
۲۲ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۷:۲۷
شهرداری تهران از بودجه عمرانی زد؛ به هزینه‌ای اضافه کرد

http://www.bananews.ir/شهرداری تهران روز گذشته لایحه‌ای را به شورای شهر برد که براساس آن ۳۴۶ میلیارد تومان از مجموع اعتبارات عمرانی مجموعه شهرداری در سال‌جاری کاسته و در مقابل به اعتبارات هزینه‌ای که شامل حقوق و مزایای کارکنان شهرداری و هزینه‌های جاری است، اضافه می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این لایحه اگر چه به دلیل مغایرت با سیاست کوچک‌سازی مجموعه شهرداری تهران با مخالفت برخی از اعضای شورای شهر مواجه شد، اما در نهایت با دفاع قالیباف در جلسه غیرعلنی، متن اصلاحیه بودجه ۹۰ شهرداری تهران به تصویب رسید. به گزارش روابط عمومی شورای شهر تهران، در جریان تصویب این لایحه رسول خادم رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای‌شهر تهران گفت: اصلاحیه بودجه سال ۹۰ شهرداری تهران در دو بخش هزینه‌ای و سرمایه‌ای است که براساس این مصوبه از سر جمع اعتبارات سرمایه‌ای (عمرانی) مبلغ ۳۴۶ میلیارد تومان کسر و به سرجمع اعتبارات هزینه‌ای (جاری) اضافه می‌شود. براساس جدول پیوست این لایحه هزینه‌هایی از جمله حقوق و مزایای کارکنان رسمی و قراردادی شهرداری، هزینه‌های جاری (انرژی و سوخت) مترو و اتوبوسرانی، بودجه شرکت شهربان و فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی جزو این اصلاحیه است. در مقابل خسرو دانشجو سخنگوی شورای شهر در اعتراض به این لایحه اظهار کرد: در زمان تصویب بودجه سال ۹۰ طبق برنامه و سیاست تعدیل نیرو و کوچک‌سازی شهرداری و عدم پرداخت مزایای اضافه، اعتبار مربوط به حقوق و مزایای کارکنان را تصویب کردیم، اما اکنون با تصویب این اصلاحیه به گونه‌ای تمام خطوط کلی آن سیاست‌ها را نقض کرده‌ایم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها