بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دلیل تاخیر تخریب قلعه‌مرغی چیست؟

کد خبر: 2579 Print This Post
۱۶ دی ۱۳۸۹ | ۰۶:۵۱
دلیل تاخیر تخریب قلعه‌مرغی چیست؟

www.BanaNews.irرییس کمیسیون برنامه ‌و بودجه شورای‌شهر با اعلام اینکه تخریب پادگان قلعه‌مرغی با تاخیر مواجه شده است، درباره علت تاخیر  گفت: شهرداری برای بخشی از پادگان قلعه‌مرغی با تعاونی ناجا به توافق رسیده بود و کار در مراحل نهایی قرار داشت، اما شورای شهر در جریان دلیل تعلل اجرای کار نیست و در انتظار ارائه طرح مذکور است.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد ،رسول خادم افزود: علت تاخیر تخریب پادگان قلعه مرغی را باید از مسوولان شهرداری و شوای‌عالی شهرسازی پرسید.

وی تصریح کرد: طبق آخرین مصوبه شورای شهر، شهرداری تهران مکلف شد طرح خود را برای آنچه قرار است بعد از تخریب اجرا شود به شورای شهر ارائه کند و پیش از هرگونه اقدام عملی برای اجرای طرح خود در پادگان قلعه مرغی باید آن را در شورای شهر به تصویب برساند.

خادم در ادامه گفت: برای ارائه این طرح محدودیت زمانی در نظر گرفته نشده است؛ چراکه شهرداری ابتدا باید با بخش خصوصی درباره طرح پیشنهادی به توافق برسد بعد آن را به شورا ارائه کند، بنابراین به دلیل مشخص نبودن زمانی که انجام این امور نیاز دارد،‌ شورای شهر نیز فرجه زمانی تعیین نکرده است.  طرح تخریب پادگان قلعه‌مرغی چندین ماه است که مقرر شده به اجرا دربیاید، اما هنوز محقق نشده است. شهرداری تهران با خرید زمین پادگان از ارتش، بنا دارد در این منطقه محیط تجاری احداث کند.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها