بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهر تهران با ایده های شهروندان اداره می شود

کد خبر: 25553 Print This Post
۱۳ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۴
شهر تهران با ایده های شهروندان اداره می شود

http://www.bananews.ir/معاون اداری و مالی شهرداری تهران گفت: مدیریت شهری تهران نسبت به ایده های شهروندان دیدگاه مثبت داشته است و این مساله در معاونت اداری و مالی لحاظ می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین محمد پورزرندی با بیان اینکه پرداختن به ایده های شهروندان در اداره شهر تهران بسیار اهمیت دارد، اظهار داشت: از زمانی که بازنگری در ماهیت جایگاه شهرداری‌ و لزوم تحول و ارتقای آن از یک سازمان صرفاً خدماتی به یک نهاد اجتماعی- خدماتی، در دستور کارمدیریت شهری قرار گرفته، شهروندان در مباحث کلی نظرات و پیشنهادات متعددی داشته اند.

وی ادامه داد: در حیطه مدیریت مالی و اداری شهر، شهروندان به ویژه در بخش عوارض نوسازی و پسماند نظرات متعددی ارائه کردند. شهرندان ما با وجود پرداختن این عوارض از نحوه محاسبه و هزینه کرد این عوارض اطلاع دقیقی ندارند و همواره از ما می خواهند تا نسبت به این مساله شفاف سازی صورت گیرد.

معاون اداری و مالی شهرداری تهران با بیان اینکه هزینه نگهداشت شهر بالاست، خاطر نشان کرد: به گفته شهروندان باید پرداخت یا عدم پرداخت عوارض با پاداش و جریمه همراه باشد و فرهنگ سازی در این بخش صورت گیرد که این سیاست در مدیریت شهری و معاونت مالی رعایت می شود.

پورزرندی در ادامه گفت: بر اساس نظرسنجی صورت گرفته از شهروندان، اصناف و افراد متمول باید عوارض بیشتری برای پسماند بپردازند شهروندان ساکن پهنه جنوبی شهر بارها اعلام کرده اند که توان پرداخت ندارند.

وی افزود: تمام تلاش مدیریت شهری بر این است که تا می تواند در دریافت عوارض نوسازی و پسماند به پیشنهادات و ایده های مردم توجه کند اما یادمان باشد که نگهداشت شهر هزینه هایی دارد که باید تامین شود.

معاون اداری و مالی شهرداری تهران اظهار داشت: همیشه آماده دریافت ایده های شهروندان درخصوص اداره شهر تهران هستیم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها