بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش آمار تخریب‌های غیر اصولی

کد خبر: 24660 Print This Post
۲۵ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۱
کاهش آمار تخریب‌های غیر اصولی

http://www.bananews.ir/معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: بر اساس اقدامات صورت گرفته آمار تخریب‌های غیراصولی در تهران کاهش یافته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) هیبرد معصومی در گفت‌وگو با فارس در خصوص تخریب‌های غیر اصولی در شهر تهران گفت: از سال گذشته به طور جدی این موضوع را پیگیری کرده‌ایم و آمار تخریب‌های غیر اصولی کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه امیدواریم در چند سال آینده دیگر این موضوع را نداشته باشیم، گفت: براساس قانون عمل کرده و سیستم کیفی سازی را در ساختمان‌ها افزایش می‌دهیم تا این حوادث در شهر کاهش یابد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران افزود: بر اساس برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم در چند سال آینده مشکل برطرف می‌شود.

وی اضافه کرد: تخریب کار پیچیده‌ای است و حتما باید مهندس ناظر در هنگام کار حضور داشته باشد تا به درستی انجام شود.

معصومی همچنین از ابلاغ طرح تفصیلی تهران تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: چندین جلسه در کمیسیون ماده ۵ در این زمینه بحث و بررسی صورت گرفته است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران یادآور شد: در حال بررسی هستیم تا هر چه زودتر این طرح اجرایی شود چرا که اجرای آن به نفع شهر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها