بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

عدم حضور مهندس ناظر در هنگام تخریب/ انجام کار حرفه‌ای توسط کارگران غیرحرفه‌ای

کد خبر: 24523 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۹۰ | ۱۱:۱۰
عدم حضور مهندس ناظر در هنگام تخریب/ انجام کار حرفه‌ای توسط کارگران غیرحرفه‌ای

http://www.bananews.ir/معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: در برخی موارد مهندس ناظران در هنگام تخریب حضور ندارند و و کارگران ساده که هیچ تخصصی هم ندارند اقدام به تخریب ساختمان‌ها می‌کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) هیربد معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره تخریب‌های غیراصولی در تهران گفت: در هنگام تخریب باید مهندس ناظر حضور داشته باشد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ادامه داد: در برخی موارد مهندس ناظران در هنگام تخریب حضور ندارند و و کارگران ساده که هیچ تخصصی هم ندارند اقدام به تخریب می‌کنند.

وی بیان کرد: تخریب کار پیچیده‌ای است و حتما باید مهندس ناظر در هنگام این کار حضور داشته باشد تا کار به درستی انجام شود.

معصومی در بخش دیگر سخنانش در خصوص شناسنامه فنی ساختمان گفت: شناسنامه فنی اجرای ماده ۳۳ است که سال گذشته شورای اسلامی شهر تهران نامه‌ای به شهردار تهران ارسال و اعلام کرد این طرح را متوقف کنند تا مشکلات و معضلات آن حل و فصل شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ادامه داد: به دلیل این نظارت و مجری در این طرح صوری بود، شوار ایراداتی گرفت و این ایرادات وارد بود.

معصومی بیان کرد: ایرادات را برطرف کردیم و در این زمینه جلسات زیادی با وزارت مسکن و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی برای رفع مشکل برگزار کردیم.

معصومی اضافه کرد: در حال حاضر کار نهایی شده و در شورا مطرح خواهیم کرد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران بیان کرد: به محض اینکه شورا تایید کند کار را اجرایی خواهیم کرد.

معصومی تاکید کرد: امسال این طرح در کلان شهر تهران اجرا می‌شود

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها