بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشکلی برای بودجه سازمان نوسازی در سال ۹۱ نیست

کد خبر: 24148 Print This Post
۱۵ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۴
مشکلی برای بودجه سازمان نوسازی در سال ۹۱ نیست

http://www.bananews.ir/رئیس سازمان نوسازی شهر تهران گفت: این سازمان تعامل خوبی با شورای شهر تهران دارد و امسال مشکلی برای بودجه این سازمان پیش نمی آید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بودجه سال ۹۱ سازمان نوسازی شهر تهران گفت: با توجه به نگاه مثبتی که اعضای شورای شهر تهران نسبت به مدیریت فعلی این سازمان دارند و تعامل و همراهی های اعضای شورای شهر برای تصویب بودجه سال آینده مشکلی نداریم.

وی ادامه داد: سیاست این سازمان همراهی با سیاست گذاری های شورای شهر است و تکالیفی که بر عهده این سازمان گذاشته اند و امیدوارم امسال بتوانیم کم کاری را جبران و به وضعیت مطلوبی در نوسازی بافتهای فرسوده رسیم.

جعفری با بیان این که حجم عملیاتی هایی که در حوزه نوسازی بافتهای فرسوده در دو سه سال اخیر پایتخت انجام شده قابل توجه است گفت: در نوسازی بافتهای فرسوده نگاه ما نگاهی اجتماعی است و قصد داریم با افزایش مشارکت شهروندان نوسازی بافت های فرسوده را رونق بخشیم.

این در حالی است که در دو سال گذشته بودجه سازمان نوسازی به دلیل انتقاد اعضای شورای شهر به عملکرد این سازمان به تصویب نرسیده ودر سال گذشته تنها بودجه هزینه ای دو، دوازدهمی این سازمان به تصویب رسید.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها