بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

گوشزد چمران به عوامل طرح تفصیلی تهران

کد خبر: 22945 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۹۰ | ۰۶:۳۱
گوشزد چمران به عوامل طرح تفصیلی تهران

http://www.bananews.irرییس شورای شهر تهران از پایان مهلت یک ماهه کمیسیون ماده‌۵ برای رفع مغایرت‌های طرح تفصیلی خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این است که در کمیسیون ماده ۵ کلیات طرح تفصیلی در اسرع وقت تصویب شود، اما شهرداری مرتبا پیشنهادهای جدیدی را در این رابطه مطرح می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی چمران در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اگر شهرداری به موقع مغایرت‌های طرح تفصیلی را بررسی نکند، طرح تفصیلی با وجود مغایرت‌ها تصویب نهایی می‌شود. او ادامه داد: طولانی شدن روند بررسی مغایرت منجر به ارائه پیشنهادهای بیشتر شهرداران مناطق در رابطه با طرح تفصیلی شده است و نباید تصویب طرح تفصیلی را منوط به رفع همه مغایرت‌های این طرح کرد.

چمران تصریح کرد: اگر شهرداری در پایان این مهلت یک ماهه، کلیه مغایرت‌ها را بررسی کرد و به کمیسیون ماده ‌۵ آورد، طبعا مجموعه طرح تفصیلی تصویب و ابلاغ می‌شود و اگر در مهلت یاد شده، موفق به بررسی همه مغایرت‌ها نشود، کمیسیون ماده‌۵ دیگر منتظر نمی‌ماند و کلیات طرح را تصویب می‌کند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها